0

Zillya! Антивірус для Бізнесу (6пк - 1 рік)

Відгуки:
(0)
  • Модель: 6x1zab
  • Наявність: Є в наявності
1 290.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
  • Огляд товару
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

1.     Загальна характеристика програмного продукту.

Zillya! Антивірус для Бізнесу –  програмний продукт, призначений для захисту обчислювальних машин, надалі – комп’ютерів користувачів, в локальній мережі організації від шкідливого програмного забезпечення. Передбачає централізоване керування антивірусним захистом з комп’ютера системного адміністратора.

Основними можливостями централізованого управління антивірусним захистом, передбаченими в  Zillya! Антивірус для Бізнесу, є:

· автоматичне (віддалене) та локальне (ручне) встановлення антивірусного захисту на комп’ютери. Віддалена установка – установка клієнтських частин на комп’ютери через мережеве з’єднання (установка через мережу). Локальна установка – установка через запуск інсталятора клієнтської частини на комп’ютерах, що необхідно захистити;

·  можливість керування клієнтськими частинами через мережу Інтернет;

·  можливість контролю стану захисту комп’ютерів мережі: запуск сканування, перегляд поточних подій, історії, черг поставлених завдань, виконання дій над знайденими загрозами, налаштування програмних та системних правил для компонентів захисту, індивідуальне налаштування Клієнтських части антивірусу з адміністративної панелі;

·         створення груп, що дозволяє виконувати групове управління комп’ютерами в мережі.

  2.     Складові програмного продукту.

Zillya! Антивірус для Бізнесу складається з трьох взаємопов’язаних частин:

·         Адміністративна частина (панель  адміністратора).

·         Серверна частина.

·         Клієнтська частина.

В таблиці нижче наведено визначення та загальну характеристику складових частин програмного продукту.

Компонент

Загальна характеристика

Адміністративна частина

(Панель  адміністратора)

Визначення:

центр управління Клієнтськими частинами та налаштуваннями антивірусного сервера. Встановлюється на комп’ютері, з якого буде здійснюватися керування антивірусним захистом.

 

Ключовий функціонал:

дозволяє адміністратору системи віддалено встановлювати Клієнтські частини на комп’ютери мережі, налаштовувати індивідуальні та групові параметри захисту, переглядати стан захисту комп’ютерів в мережі, застосовувати дії до виявленого шкідливого програмного забезпечення, отримувати консолідовано статистику щодо активності шкідливого програмного забезпечення.

 

Місце в системі захисту:

панель адміністратора приймає команди для комп’ютерів-клієнтів від адміністратора мережі, після чого передає їх Серверній частині. Також вона приймає та відображає дані, передані комп’ютерами-клієнтами через Серверну частину адміністратору, наприклад, інформацію щодо подій та статистику.

Серверна частина

Визначення:

службова програма, встановлена на комп’ютері з доступом до мережі Інтернет, яка об’єднує собою всі клієнтські частини, завантажує та поширює оновлення, передає команди з Панелі адміністратора на Клієнтські частини. Серверна частина не має графічної оболонки.

 

Ключовий функціонал:

забезпечує виконання завдань, призначених з Панелі адміністратора для комп’ютерів-клієнтів та зворотну взаємодію цих складових.

 

Місце в системі захисту:

забезпечує зв'язок між Панеллю адміністратора та комп’ютерами-клієнтами.

Клієнтська частина

Визначення:

складова продукту Zillya! Антивірус для Бізнесу, яка безпосередньо забезпечує захист комп’ютера від шкідливого програмного забезпечення.

 

Ключовий функціонал:

забезпечує виявлення та знешкодження шкідливого програмного забезпечення, попереджає його проникненню на комп’ютер.

 

Місце в системі захисту:

безпосередньо виконує функції антивірусного захисту на комп’ютері користувача.


3.      Компоненти антивірусного захисту.

Zillya! Антивірус для Бізнесу здійснює захист робочих станцій (комп’ютерів) кінцевих користувачів. Клієнтська частина програмного продукту містить системи та модулі, які запобігають проникненню, виявляють та знешкоджують шкідливе програмне забезпечення. Даними системами та модулям є:

1.       Файловий монітор Вартовий.

Є системою перевірки файлів у реальному часі, що виявляє віруси та інше шкідливе програмне забезпечення, яке намагаються проникнути на комп'ютер. Вартовий відстежує запущені процеси, файли, що створюються і відкриваються, блокує і видаляє загрози «на льоту», не даючи шкідливому програмному забезпеченню створити власні файли на диску.

Вартовий виконує функцію он-лайн сканера, що забезпечує безперебійний захист комп’ютера від проникнення потенційних загроз з різних джерел.

2.       Брандмауер (мережевий екран).

Програмний модуль, що забезпечує:

·  контроль за доступом встановлених на комп’ютері додатків до мережі. Брандмауер відстежує всі спроби додатків отримати доступ до мережі, контролюючи як вхідний, так і вихідний трафік;

·  захист від несанкціонованих зовнішніх атак. За замовчуванням брандмауер дозволяє додаткам тільки вихідний трафік. Це захищає систему від спроб отримати до неї доступ ззовні, оскільки будь-які вхідні запити блокуються;

·   можливість встановлювати загальні налаштування для всіх додатків в системі.

Налаштування Брандмауеру з Панелі адміністратора здійснюється окремо для кожного Клієнта. Налаштування Брандмауеру можуть бути змінені в Клієнтській частині, якщо це не заборонено адміністратором або якщо Користувач комп’ютера-клієнта володіє паролем, встановленим для Клієнтів адміністратором.

3.       WEB-фільтр.

Програмний модуль, що забезпечує:

· блокування небезпечних сайтів. В Zillya! Антивірус для Бізнесу є можливість блокувати доступ до потенційно небезпечних сайтів, блокуючи його завантаження при перегляді в браузері;

· блокування потенційно небезпечного контенту з підозрілих сайтів. Деякі сайти додаються до бази Zillya! Антивірус для Бізнесу як підозрілі, або як сайти, які мають шкідливий контент. Якщо сайт знаходиться в такому списку, користувач матимете змогу його відвідувати, переглядати сторінки, зображення, але не матиме змоги завантажити з цього сайту програми, архіви, документи та інші файли, які потенційно можуть нести загрозу комп’ютеру;

· створення власного списку сайтів, що блокуються. У WEB-фільтрі є можливість крім вбудованої бази сайтів, що блокуються, створити власний список таких сайтів, які користувач за певних причин вважатиме шкідливими.

 

 

4.       USB-захист.

Додатковий модуль для захисту комп’ютера від загроз, що поширюються через підключення змінних носіїв інформації: Flesh-накопичувачів тощо.

Клієнтські частини Zillya! Антивірус для Бізнесу також містять додаткові можливості для забезпечення захисту, а саме:

·   евристичний аналізатор - додатковий програмний модуль, заснований на технології евристичного аналізу, що використовується для розпізнавання нових та невідомих загроз. Евристичний аналізатор перевіряє файли за схожими характеристиками. При виявленні певної кількості схожих даних у файлі він приймає рішення, що дана програма схожа на шкідливу. Zillya! Антивірус для Бізнесу може виявити шкідливі програми, які ще не були додані в антивірусну базу.

·  Диспетчер задач та Диспетчер автозавантаження – утиліти, що розширюють функціонал програми та допомагають користувачеві краще контролювати процеси в системі. Диспетчер задач необхідний для контролю над запущеними на комп'ютері програмами, а за допомогою Диспетчера автозавантаження можна переглядати інформацію про програми, які автоматично запускаються при старті операційної системи.

 4.     Системні вимоги.

Мінімальні технічні вимоги до комп’ютера, на який встановлюється Серверна частина з Панеллю адміністратора:

·         Операційна система: Windows XP SP2/SP3, Windows Vista x86/x64, Windows 7 x86/x64, Windows 8 (8.1 в тому числі) x86/x64, Windows 10 x86/x64, Windows 2003 Server x86/x64, Windows 2008 Server x86/x64, Windows 2012 Server x86/x64

·         Частота процесора: 1,5 Ггц

·         Оперативна пам'ять: 1 Гб

·         Місце на жорсткому диску: 120 Мб

Мінімальні системні вимоги до комп’ютера на який встановлюється Клієнтська частина:

·         Частота процесора – 1 ГГц або вище

·         Оперативна пам'ять – 512 Мб або більше

·         Місце на жорсткому диску – 120 Мб

Операційна система – Windows XP SP2/SP3, Windows Vista x86/x64, Windows 7 x86/x64, Windows 8 (8.1 в тому числі) x86/x64 , Windows 10 x86/x64

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.